Airsoft neratovice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USA X ACR

+3
Dejv 2.SHP
Don:BIGMOUSE
jeffrey_trucker
7 posters

Goto down

USA X ACR Empty USA X ACR

Příspěvek  jeffrey_trucker Tue Jan 22, 2008 6:25 am

blacku a coldo , zde mate topic na vase hadani se Very Happy Cool

jeffrey_trucker

Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Don:BIGMOUSE Tue Jan 22, 2008 6:38 am

jefrey udelej jestev tri,-)

Don:BIGMOUSE

Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Dejv 2.SHP Tue Jan 22, 2008 6:54 am

Nepochopil sem proc sou tu na to 2 temata Rolling Eyes Rolling Eyes ... Jinak ja proti US boys nic nemam, kdyz nas zrovna neporazej Very Happy , ale zas je videt, jaky ste kua vlastenci. si dete bydlet do USA.. uz to mate bez výza! Smile .. a co se tyce Vystroje, tak bych rekl, ze ACR vystroj je o neco drazsí. .. toz muj nazor na US x ACR.
Dejv 2.SHP
Dejv 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 08. 01. 08
Location : Tišice

http://www.2shp.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Don:BIGMOUSE Tue Jan 22, 2008 7:02 am

tady začne velká hádka:-D.

Jinak US US US king a podle mě je držší výstroj US ale podle toho jaký období jaká jednotka apod. ale jinak současnost US Army vs současnost czech army vytezi US:-)

Don:BIGMOUSE

Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  MUTO Tue Jan 22, 2008 7:18 am

Dejv 2.SHP napsal:Nepochopil sem proc sou tu na to 2 temata Rolling Eyes Rolling Eyes ... Jinak ja proti US boys nic nemam, kdyz nas zrovna neporazej Very Happy , ale zas je videt, jaky ste kua vlastenci. si dete bydlet do USA.. uz to mate bez výza! Smile .. a co se tyce Vystroje, tak bych rekl, ze ACR vystroj je o neco drazsí. .. toz muj nazor na US x ACR.

ja jsem starej antiamerican s Bushem a jeho vlakou v Iraku jsem nikdy neosuhlasil, jsem vlastenec, jezdim ale za jues protoze co se tyce vybaveni atd. jsou proste nej pirat
MUTO
MUTO

Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 07. 01. 08
Location : vsude

http://www.classicarmy.com/

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Čolda 2.SHP Tue Jan 22, 2008 7:27 am

NEVIM NEVIM!! já nemám rád američany prakticky od mala.... neměl sem rád ty jejich zbůsoby čehokoliv...
sou to lidi z jinýho světa

jinak si myslim že nejvěčí problém US chlapců je že hrajou jen lidi s děsnym super egem a to způsobuje,
že častou nepřiznávaj! Evil or Very Mad sou prostě moc hrdý! to je jeden ze spousta názorů Rolling Eyes

podle mího AČR vs US rozhodně vítěz AČR protože to že merikáni lepčí výzstroj neni pravda dyš si porovnáš pořádně nastrojenýho airsofťáka českýho a americkýho tak sou prakticky stejně u američanů nevidim nic navíc
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Čolda 2.SHP Tue Jan 22, 2008 7:30 am

Čolda 2.SHP napsal:NEVIM NEVIM!! já nemám rád američany prakticky od mala.... neměl sem rád ty jejich zbůsoby čehokoliv...
sou to lidi z jinýho světa

jinak si myslim že nejvěčí problém US chlapců je že hrajou jen lidi s děsnym super egem a to způsobuje,
že častou nepřiznávaj! Evil or Very Mad sou prostě moc hrdý! to je jeden ze spousta názorů Rolling Eyes

podle mího AČR vs US rozhodně vítěz AČR protože to že merikáni lepčí výzstroj neni pravda dyš si porovnáš pořádně nastrojenýho airsofťáka českýho a americkýho tak sou prakticky stejně u američanů nevidim nic navíc


jo a já se nehádám já si jen v klidu vyměňuju názory bounce
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Don:BIGMOUSE Tue Jan 22, 2008 7:51 am

no když to říkáš tak českej speciál je stějně vystrojenej(ne-li hůř) než obyčejnej americkej pěšák co teprve americkej speciál?nebo třeba zbraně můj děda pamatuje vz.58 .američani mají ruzné modifikace zbraní nejvíce M4 a poslední dobou se mluví o SCARu potom třeba letectvo?my mame upocenejch 16gripenu a to jeste jen pujcenejch:-D myslim ze F18 je na stejny urovni akorat jich je mnohem vic...americani vyhravaj na plny čaře a to že sou blbí s z nich nedela blblou armádu,-)....co dál čoldo?

Don:BIGMOUSE

Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Čolda 2.SHP Tue Jan 22, 2008 8:57 am

tak mi jenom řekni k čemu my bysme potřebovali takovej arsenál?? abysme dobyli svět nebo ho zniči??

porovnej si Čechy s velmocí jako je Amerika? porovnej si třeba Dejva s řadovim americkym vojákem a uvidíš kdo bude vypadat trapně bounce bounce bounce bounce sunny
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  jeffrey_trucker Tue Jan 22, 2008 10:34 am

dejv

porovnani ?

http://www.army.mil/-images/2008/01/14/12077/

mno , kdybych mel sepsat vystroj pesaka US ,to bych byltu dlouho .

jeffrey_trucker

Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Čolda 2.SHP Tue Jan 22, 2008 10:39 am

no tak na ně koukám koukám a na to že sou prostě hi-tech navlečený jak američani tak nic zvláštního... jediný co sem na čechovy neviděl sou ty držáky na NV
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Don:BIGMOUSE Tue Jan 22, 2008 10:50 am

Čolda 2.SHP napsal:tak mi jenom řekni k čemu my bysme potřebovali takovej arsenál?? abysme dobyli svět nebo ho zniči??

porovnej si Čechy s velmocí jako je Amerika? porovnej si třeba Dejva s řadovim americkym vojákem a uvidíš kdo bude vypadat trapně bounce bounce bounce bounce sunny


Tuto odpověď jsem čekal že čechy sou malá země a nepotřebuje to.a řekni my kdy amerika měla nějaký konflikt kdy chtěla naschvál zničit svět?a ano porovnávám čechy s amerikou od toho je tady to vlákno.Kdyby USA chtělo tak bezporblémů naši zem dobije(nemyslím teď politiku jako EU nebo diplomati apod.).Dál co třeba americké dělostřelectvo?české co já vím tvoří par houfnic DANA a to je všechno nepočítám s tím že ta houfnice musí zastavit asi 5.minut trvá než rozdělá ty vpěry potom střela a dalších pár minut než to sděla proti chytrým bombám by byla v prdeli během pár minut.dál porovnání dejv vs. řadový voják chtěl bych tím pádem poprosit dejva aby tady vypsal každou kravinu co tahá:-)

Don:BIGMOUSE

Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Čolda 2.SHP Tue Jan 22, 2008 12:22 pm

tak ale ty už sem začínáš tahat výzbroj... já sem začal jen tim že nemám rád američany kvůli jejich nátuře a vy se bráníte tim že sou best... myslim že timdle to téma končí- shodneme se na tom že každej si myslí svoje!

vyřešil bych to zápasem cořikáš? :-)
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Don:BIGMOUSE Tue Jan 22, 2008 12:25 pm

jako ze si dáme do dršky?:-D...ale me to bavi hrotit..jj kazdy ma svuj nazor...a kazdej nazory meni..ja si treba pamatuju jaks em delal cechy to byla doba:-D pamatujed dejve?

Don:BIGMOUSE

Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Dejv 2.SHP Tue Jan 22, 2008 12:36 pm

jasny ty vole, ty, nitro, ja to byla kláda. Very Happy
Dejv 2.SHP
Dejv 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 08. 01. 08
Location : Tišice

http://www.2shp.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Čolda 2.SHP Tue Jan 22, 2008 12:39 pm

jo to jo ještě do nedávna bych nedal na BW ani dopustit a teť dyš se podivám na bundeswehráka tak bych mu nakropil dávku do každýho flíčku na maskáčích Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ale tak co si budeme povídat že? Razz každej má rád svojí jednotku a armádu takže teť bych založil topic o
tom jak je vlastně krásný bejt AČR nebo US :-) flower
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Dejv 2.SHP Tue Jan 22, 2008 1:07 pm

jj asi tak.. Ja mam svojí jednotku 2.SHP mooc rad, sou tam fajnovy lidi z ktrejma se fakt nenudím, a kdyz nam zrovna nejde soft, tak je sranda, kluci maj velkou snahu, a cenim si ji, to se mi líbí, proste sem si kluky zamiloval. Embarassed Razz . a Pak sem rád ze mam vystroj jakou mam, prooze se mi fakt moc líbí! Wink
Dejv 2.SHP
Dejv 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 08. 01. 08
Location : Tišice

http://www.2shp.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  black Tue Jan 22, 2008 2:58 pm

No to je zase tema. Nechapu, proc bych se tu mel s kymkoliv hadat, colda vyjadril svuj nazor, ja take, tim to hasne.

Ty blaho, cim to bude, ze mne zase nepriznavaji Cesi. Asi to bude tim, ze nepriznavaci jsou na vsech stranach, ale kdyz ja jedu za US, tak asi nezjistim, ze US nepriznavaji, stejne tak, kdyz pojedu za ACR, taky nezjistim, ze ACR nepriznava.

Nesnasis naturu amiku? Ja zase naturu Cechu. Naopak me bere natura amiku. Celej zivot jim rikaji, jak jsou super, jak jsou nejlepsi, jak jsou proste G.R.E.A.T. A diky tomu se taky neposerou pred kazdym druhym. Cesi? Tem je vsechno jedno, at si nekdo rozhoduje, co bude, my se prece bourit nebudeme, nam je prece vsechno u prdele, hlavne, kdyz mame Novu a co do huby. Je to hnusny, ale opravdu me nenapada jedina vec, proc bych mel byt hrdy na to, ze jsem Cech. Krom toho, ze proste Cech jsem.

Viza? Viza jsou porad a i kdyz viza nebudou (rozumej turisticka viza), tak pro zivot budes porad potrebovat pristehovalecke vizum. To jen tak pro presnost.

Kdyz uz jste zabrousili do vystroje - neporovnavejte hrusky s jablky. To, co taha Dejv, ma k pechotni vystroji ACR tak daleko, jako prezident Putin k demokratickemu vudci. Podivej se, jak vypada americky pesak a jak vypada cesky pesak. To jsou nebe a dudy. Ale o tom to neni. ACR neni zamerena na silu poctu, ale na specializovane jednotky jako jsou SOG, chemici, 601., doktori... Ten zbytek jako pechota, letectvo atd atd je jen do poctu a podle toho to taky vypada. Na druhou stranu, kdyby ACR byla neustale ve valecnem stavu, tak se do ni bude rvat taky vic penez a bude to vypadat jinak. A vubec porovnavat armadu male stredoevropske zemicky s armadou svetove velmoci je trosku mimo misu.
black
black

Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 06. 01. 08
Location : Ft. Bragg, NC

http://sosb.armada.sk

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  jeffrey_trucker Tue Jan 22, 2008 10:41 pm

Dejv 2.SHP napsal:jasny ty vole, ty, nitro, ja to byla kláda. Very Happy

klada??? Very Happy Very Happy

jeffrey_trucker

Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Čolda 2.SHP Wed Jan 23, 2008 4:59 am

na to stim porovnáváním ČR a USA mám v tomdle směru stejný názor
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Azi Mon Jul 28, 2008 11:12 am

Uplne souhlasim s blackem az na to ze jsem nekdy hrdy na to byt cech treba pri sportu ale to uz ted malokdy Sad . Jinak americani jsou potomci kolonistu takze maji v krvi dobivani obsazovani atd ovsem nekdy se do toho moc ser... a nekterym to je az moc jedno. Taky byt v americe tak se mi neche zpivat kazdy den hymnu ve skole (pokud je to pravda co jsem cetl) ale jsou holt k tomu takhle vedeny. Muzete si take srovnat nas statni dluh a jejich i kdzy by si to prepocitaval na velikost zeme tak to vyjde mnohem vic nez nas. Proste americani jsou jiny nekteri jsou v pohode nekteri ne(jako cesi a ostatni narody). At si kazdy hraje za jakou armadu jaka se mu libi ja si vybral vz.95 a ostatni mi muzou vite co. Toz si nemyslim ze lidi (cesi) kteri hrajou s americkou vystroji mene priznavaji zalezi na kazde osobnosti co se tam nacpe. To je asi vse co jsem chtel napsat

Azi

Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 28. 07. 08
Age : 31
Location : Záryby

Návrat nahoru Goto down

USA X ACR Empty Re: USA X ACR

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru