Airsoft neratovice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

+6
jeffrey_trucker
black
Dejv 2.SHP
alien
Don:BIGMOUSE
Čolda 2.SHP
10 posters

Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  Čolda 2.SHP Sun Jan 20, 2008 7:23 am

čus tak sem nedávno narazil na stránky power upgrade a celkem mě zaujali přízniví ceny ale bojim se tý kvality.
Máte někdo zkušenosti? jestli jo tak sem stim cyclops
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  Don:BIGMOUSE Sun Jan 20, 2008 10:23 am

pls link

Don:BIGMOUSE

Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty link na PWU

Příspěvek  Čolda 2.SHP Sun Jan 20, 2008 10:37 am

jak prosté :-)www.powerupgrade.cz
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  alien Sun Jan 20, 2008 12:12 pm

helet mousi ty se do zoho nemontuj Very Happy stejnak flintu nemas Very Happy
alien
alien

Po?et p?ísp?vk? : 48
Join date : 06. 01. 08
Age : 35
Location : USA

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  Dejv 2.SHP Sun Jan 20, 2008 12:18 pm

Laughing Laughing Laughing lol! lol!
Dejv 2.SHP
Dejv 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 08. 01. 08
Location : Tišice

http://www.2shp.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  Don:BIGMOUSE Mon Jan 21, 2008 8:17 am

aliene aliene ty si nepoučitlenej cápek:-D mám kvér a funguje(teda možná) takže co?:-D a dejve ty se nesmej parchante:-D

Don:BIGMOUSE

Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  Dejv 2.SHP Mon Jan 21, 2008 8:42 am

njn .. to je klasickej alien hele> a klasicka reakce mouse. Very Happy
Dejv 2.SHP
Dejv 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 08. 01. 08
Location : Tišice

http://www.2shp.wbs.cz

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  alien Mon Jan 21, 2008 9:03 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
alien
alien

Po?et p?ísp?vk? : 48
Join date : 06. 01. 08
Age : 35
Location : USA

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  black Mon Jan 21, 2008 10:07 am

Takze zpet k veci: Powerupgrade dily stejne jako dily Airsoftpro jsou pomerne velmi kvalitni dily.
black
black

Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 06. 01. 08
Location : Ft. Bragg, NC

http://sosb.armada.sk

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  Čolda 2.SHP Mon Jan 21, 2008 1:03 pm

to je kluci všechno fakt strašně pěkný Laughing ale já sem se pořád nedozvěděl jestli kupovat upgrade od PU...
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  Čolda 2.SHP Mon Jan 21, 2008 3:03 pm

héle blackouši jak si to myslel stim že je tady nějakej styl nenávidění amerikánů? já vás američany nemám rád jen při hře protože ste prostě američani- američani nikdy nehrajou jak češi... to si pamatuj Wink ale rád čumim na americký týpky ve filmech ale to jedině
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  black Tue Jan 22, 2008 3:25 am

Čolda 2.SHP napsal:héle blackouši jak si to myslel stim že je tady nějakej styl nenávidění amerikánů? já vás američany nemám rád jen při hře protože ste prostě američani- američani nikdy nehrajou jak češi... to si pamatuj Wink ale rád čumim na americký týpky ve filmech ale to jedině

Myslel jsem to presne tak, jak jsem to napsal. A neOTeckuj tady.
black
black

Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 06. 01. 08
Location : Ft. Bragg, NC

http://sosb.armada.sk

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  jeffrey_trucker Tue Jan 22, 2008 3:27 am

klid , jestli mate zajem resit USA X ACR otevrete si topic v bordelu Smile Very Happy


Naposledy upravil dne Tue Jan 22, 2008 3:29 am, celkově upraveno 1 krát

jeffrey_trucker

Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  MUTO Tue Jan 22, 2008 4:56 am

jeffrey_trucker napsal:klid , jestli mate zajem resit USA X ACR otevrete si topic v bordelu Smile Very Happy

jj na to se hodi akorat..... stop not related posting Smile
Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Stop-posting
Smile
MUTO
MUTO

Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 07. 01. 08
Location : vsude

http://www.classicarmy.com/

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  jeffrey_trucker Tue Jan 22, 2008 6:28 am

vase komentare k reseni USA Army a ACR Army,mate zlavst topic v bordelu zde se drzte temata

Exclamation

jeffrey_trucker

Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  gumi Thu Jan 24, 2008 10:19 am

Charvi má od poweru píst a nemůže si ho vynachválit...

Je to kvalita a vyplatí se s tim upgradovat....


Ps: na jaře má vyrábět Kalacha s pravým dřevem...
gumi
gumi

Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 07. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  Číča Sun Mar 02, 2008 2:44 am

Mno já nevím, každej up-grade je vždy lepší než základ ve zbrani. Ale jako vždy platí-čím dražší tím lepší a co se týče mě, dávám vždy přednost značce....

Číča

Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 01. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  Jose Tue Mar 04, 2008 1:25 am

Číča napsal:Mno já nevím, každej up-grade je vždy lepší než základ ve zbrani. Ale jako vždy platí-čím dražší tím lepší a co se týče mě, dávám vždy přednost značce....
heslo "čím dražší tím lepší" je ta největší hovadina jakou sem kdy slyšel. nemůžeš to posuzovat podle ceny Rolling Eyes
Jose
Jose

Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 09. 01. 08
Age : 36

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  MUTO Thu Mar 06, 2008 8:20 am

Jose napsal:
Číča napsal:Mno já nevím, každej up-grade je vždy lepší než základ ve zbrani. Ale jako vždy platí-čím dražší tím lepší a co se týče mě, dávám vždy přednost značce....
heslo "čím dražší tím lepší" je ta největší hovadina jakou sem kdy slyšel. nemůžeš to posuzovat podle ceny Rolling Eyes

to mas pravdu, ale SYSTEMA je SYSTEMA Smile Wink
MUTO
MUTO

Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 07. 01. 08
Location : vsude

http://www.classicarmy.com/

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty to mě poserte

Příspěvek  Čolda 2.SHP Sun Jun 08, 2008 11:06 am

lol! tak potom co Power Upgrade vyhlašovali jaký chtěj bejt hodný a levný jak chtěj svýma výrobkama a cenama podporovat airsoft tak nejenže prakticky všecko zdražili zedne naden minimálně vo kilo (třeba jen trny z 300 na 500) přišli se setem s ocelovejma SUPER SPECIAL HARDCORE ULTRA HELLS zátěžovejma kolečkama co maj vydržet podle jejich keců prekticky vydržet nadoživotí se 150 pružinou... a hádejte kolik chtěj... to je taky ULTRA HARDCORE... 8000,- chtěj 8 hadrů za kolečka dělaný na CNCčku... ghe a vyprávěj že je to několikrát dražší než klasicky litý kola- asi po tejdnu co zveřejnili tu cenu a měli tam napsáno že to vyřezávaj na CNC teť sem se podival a je to přepsáno na to že to vyřezávaj laserem

typuju že ta výrobní cena těhle ocelovejch kol vyřezanejch na CNC nepřesáhne 300- oni se krejou zatim že pro lidi se 150 je to nejlepší volba že už nikdy nebudou muset měnit kola- to bych si rači 1 doroka dal 2000 za systemácký než 8000 za něco podobnýho ražení jako super zátěžová kola POWER UPGRADE pig

todle je důkaz čistýho šílenstvý : http://www.powerupgrade.cz/cs/ozubena-kola/zatezova-kola-ocelova
jinak samotnej pastorek stojí 900
Čolda 2.SHP
Čolda 2.SHP

Po?et p?ísp?vk? : 46
Join date : 20. 01. 08
Location : Neratovice

Návrat nahoru Goto down

Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd? Empty Re: Power Upgrade- kvalitní značka nebo czech šmejd?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru